Nauja svetainė reprezentuojanti Pumpėnus!

Jau kuris laikas Pumpėnuose organizuojamos įvairios šventės, sporto renginiai bei socialinės iniciatyvos padedančios žmonėms Pumpėnuose. Aktyvių pumpėniečių teigimu, ateityje kokybiškų renginių Pumpėnuose tik daugės. Tam, kad informacija apie renginius būtų lengvai pasiekiama, buvo sukurta svetainė - www.pumpenai.lt. Jos tikslas - reprezentuoti Pumpėnų miestelį, skelbti informaciją apie artėjančius renginius bei dalintis pozityviomis naujienomis. „Kasdien per žinias ar radiją išgirstame daug negatyvios informacijos, kuri mus slegia. Norime dalintis džiugiomis naujienomis ir įnešti į žmonių gyvenimus daugiau optimizmo“,- sako iš Pumpėnų kilęs A. Vareika.

2016 metais pumpėniečio Martyno Vareikos idėja suorganizuoti krepšinio turnyrą pasiteisino ir parodė, kad panašių švenčių šiam kraštui labai trūksta. Žmonių palaikymas džiugino bei motyvavo tęsti pradėtus darbus: „Su miestelio žmonių pagalba suorganizavome puikią šventę, kuri tapo tradicine ir vyksta jau ketverius metus iš eilės. Džiaugiamės, kad jaunimas ir miestelio gyventojai noriai prisideda prie bendrų iniciatyvų."- teigia M. Vareika.

Artimiausias renginys Pumpėnuose įvyks prieš pat Kalėdas gruodžio 21 dieną. Renginio metu organizatoriai turės dar vieną gerą žinią šio krašto žmonėms.

Daugiau apie renginį jau netrukus!

pumpenai.lt